EMI

Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  52
  • Emri i Vërtetë:
  • Albert Rama
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: EMI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Albert Rama ose EMI punon dhe vepron në Prishtinë në Studion e tij të quajtur Ice BOX. Ai është një talent i cili te gjitha i bën vet si Beat si MixMaster etj. Gjithashtu Emi ka bër të famshem repera si Blleki, Mossi, Ligrit Uka dhe Nushi shkaku i ndihmës qe jau ka dhan. Kulmi i shikuëshmeris është me 2 kënget si "TATAMATA" dhe"112" ku ka kaluar 600k views në Youtube. Më datë 25 Maj 2018, EMI publikon videoklipin "112". Më datë 8 Prill 2018...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (15)

0
1
0
2
0
0
1
6
4
7
6
3
8
2
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

W.G.

Liil Craizy

Pimpex

Mc Qlira

Bad Sight

Real K

Tuzhi-G

Hustle5k

Aga B

Dr.Ree

Tags: Emi, Albert Rama


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet