Tv shqip,filma shqip,humor shqip,filma per femije shqip - 13 June 2008 - DorjanHOME | RREGJISTROHU
E Enjte, 01/04/2021, 03:56
MIRE SE ERDHEvizitor | RSS
Site menu
Tag Board
500
Main » 2008 » Qershor » 13 » Tv shqip,filma shqip,humor shqip,filma per femije shqip
Tv shqip,filma shqip,humor shqip,filma per femije shqip
16:24
Ne kete faqe do te gjeni gjithcka per
 Televizonet Shqiptare duke filluar tek top-channel,vizion plus,klan tv,rtk,alsat,ktv,news 24etj.
Filmat e kinomatografise Shqiptare nder filmat me te bukur te realizuara nga vitet 60 deri ne ditet e sotme.
Humori me kripe Shqiptar eshte vene ne dispozicion nje tv vetem per te,portokalli spektakeli me i ndjekur per momentin nga shqiptaret si brenda dhe jashte vendit,duke kaluar me pas ne
Filmat per femijet tane gjithmone ne gjuhen Shqipe,qeti ndihmoje te gjithe shqiptaret qe jane jashte atdheut qe femijet e tyre mos ta harrojne gjuhen nene Shqipe.
Nje forum i bere vetem per Shqiptaret duke komunikuar ndermjet tyre dhe zgjidhur probleme te ndryshme qe hasim ne rrjet ,me kompiuterin tone,dhe shume e shume tema te tjera.Shpresoj qe do ta kaloni mire ne shoqerine tone .

Faleminderit.
Views: 2991 | Added by: dorjan1976 | Rating: 5.0/3
Total comments: 5
0
5 kapshtice   [Entry]
shum faqe e mire kjo faleminderit

0
4 kerneta   [Entry]
une dua tju falenderoj per kete pune shume te madhe qe po beni per te gjithe shqiptaret ane e mbane botes, a di ndo njeri se ku mund ta shikojme top-channel ne internet se ne seealbania nuk eshte me faleminderit dhe GEZUAR FESTAT 2008.

0
3 bajram   [Entry]
eshte ide shum emire per shiptaret jashte europes

0
2 bajram   [Entry]
surprised

0
1 bimi   [Entry]
Vetem perpara thuaj se shume mire ka dale .

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form
News calendar
Search
Site friends
filma shqip
SHQIPERIA TOP LIST - Top lista shqiptare me e madhe ne internet

Anetaret ne linje

Total ne linje: 1
Te jashtëm 1
Te rregjistruar 0eXTReMe Tracker
Statistics

Total ne linje: 1
Te jashtëm 1
Te rregjistruar 0
Copyright MyCorp © 2021