time.al - Fat i tmerrshëm, ja sa do mungojë Eden Hazard - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmet
ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/03/2021 01:15

Fat i tmerrshëm, ja sa do mungojë Eden Hazard

Fat i tmerrshëm, ja sa do mungojë Eden Hazard
Belgu pas disa javëve jashtë fushe u rikthye në fitoren ndaj Elche, por prapë ka pësuar lëndim në muskuj, raporton . Sipas mediave spanjolle, ky lëndim do ndikojë që Hazard të jetë jashtë fushës për katër deri në ...
Lajminet | para 7 ore
Belgu pas disa javëve jashtë fushe u rikthye në fitoren ndaj Elche, por prapë ka pësuar lëndim në muskuj, raporton . Sipas mediave spanjolle, ky lëndim do ndikojë që Hazard të jetë jashtë fushës për katër deri në ...

Atlanta publikon listën e të ftuarve ndaj Real Madridit
Skuadra italiane në ndeshjen e parë u mposht me rezultat 0 – 1 nga “Los Blancos” dhe tani synojnë përmbysjen, shkruan . Së fundmi, Atalanta ka publikuar listën e plotë te lojtarëve të ftuar: Portierë : Rossi, ...
Lajminet | para 7 ore
Skuadra italiane në ndeshjen e parë u mposht me rezultat 0 – 1 nga “Los Blancos” dhe tani synojnë përmbysjen, shkruan . Së fundmi, Atalanta ka publikuar listën e plotë te lojtarëve të ftuar: Portierë : Rossi, ...

Reali publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Atalantas
Marcelo dhe Sergio Ramos janë përfshirë në listën e skuadrës së Real Madrid për t’u ndeshur nesër me Atalantan, por Eden Hazard nuk është në dispozicion për Los Blancos. Të dy mbrojtësit humbën ndeshjen e parë në ...
Gazeta Express | para 8 ore
Marcelo dhe Sergio Ramos janë përfshirë në listën e skuadrës së Real Madrid për t’u ndeshur nesër me Atalantan, por Eden Hazard nuk është në dispozicion për Los Blancos. Të dy mbrojtësit humbën ndeshjen e parë në ...

“Galaktikët” me “dhimbje koke”, dëmtohet sërish ylli i Real Madridit
Është dëmtuar sërish ylli i Real Madridit, Eden Hazard. Belgu pritet të mungojne 4 ndeshje dhe humbet kështu sfidën e kthimit në Ligën e Kampionëve ndaj Atalantës. Hazard ka qënë i pafat këtë sezon teksa ka arritur të ...
Telegraf | para 9 ore
Është dëmtuar sërish ylli i Real Madridit, Eden Hazard. Belgu pritet të mungojne 4 ndeshje dhe humbet kështu sfidën e kthimit në Ligën e Kampionëve ndaj Atalantës. Hazard ka qënë i pafat këtë sezon teksa ka arritur të ...

Zidani shpalos listën e futbollistëve ndaj Atalantës
Skuadar e Real Madridit ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Atalantas, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Reali do zhvillojë ndeshjen kthyese në kuadër të Ligës së Kampionëve ndaj Atalantas në Madrid. ...
Alsat-M | para 9 ore
Skuadar e Real Madridit ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Atalantas, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Reali do zhvillojë ndeshjen kthyese në kuadër të Ligës së Kampionëve ndaj Atalantas në Madrid. ...

Hazardi mund të mungojë katër javë
Futbollisti i Real Madridit, Eden Hazard nuk është paraqitur në stërvitje shkaku i lëndimit. Ylli belg ka pësuar një lëndim tjetër muskulor duke e përsëritur lëndimin që e ka pasur më herët. Edhe trajneri i Real ...
EkonomiaOnline | para 9 ore
Futbollisti i Real Madridit, Eden Hazard nuk është paraqitur në stërvitje shkaku i lëndimit. Ylli belg ka pësuar një lëndim tjetër muskulor duke e përsëritur lëndimin që e ka pasur më herët. Edhe trajneri i Real ...

Real Madridi publikon listën e lojtarëve të ftuar për takimin e dytë ndaj Atalantës
Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për takimin e dytë ndaj Atalantës në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e parë mes dy skuadrave kishte përfunduar me fitoren 1-0 të Los Blancos ...
Telegrafi | para 10 ore
Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për takimin e dytë ndaj Atalantës në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e parë mes dy skuadrave kishte përfunduar me fitoren 1-0 të Los Blancos ...

Reali publikon listën e lojtarëve ndaj Atalantas, Zidane sjell disa ndryshime
Real Madridi do zhvillojë ndeshjen kthyese në kuadër të Ligës së Kampionëve ndaj Atalantas në Santiago Bernabeu, përcjell Lajmi.net. Eden Hazard i shokoi të gjithë kur nuk u paraqit sot në stërvitje, tanimë është e ...
Lajminet | para 10 ore
Real Madridi do zhvillojë ndeshjen kthyese në kuadër të Ligës së Kampionëve ndaj Atalantas në Santiago Bernabeu, përcjell Lajmi.net. Eden Hazard i shokoi të gjithë kur nuk u paraqit sot në stërvitje, tanimë është e ...

Bayern Munchen ka një ëndërr, dëshiron mesfushorin e Real Madrid
Ëndrra më e madhe e merkatos së Bayern Munchen është Fede Valverde. Mesfushori pëlqehet shumë nga drejtuesit bavarezë, por duket si një ëndërr për arsyen se Real Madrid nuk pranon kategorikisht të heqë dorë nga ...
GazetaTema | 14-Mar-2021 13:36
Ëndrra më e madhe e merkatos së Bayern Munchen është Fede Valverde. Mesfushori pëlqehet shumë nga drejtuesit bavarezë, por duket si një ëndërr për arsyen se Real Madrid nuk pranon kategorikisht të heqë dorë nga ...

“Diçka është duke ndodhur me Hazardin” – Zidane thotë se belgu do të mungojë ndaj Atalantës
Zinedine Zidane ka konfirmuar se Eden Hazard ka pësuar një lëndim në shpinë, vetëm pak ditë pasi u rikthye në fushë në fitoren 2-1 të Real Madridit kundër Elches. Belgu u inkuadrua në lojë në 15 minutat e fundit kundër ...
Telegrafi | para 11 ore
Zinedine Zidane ka konfirmuar se Eden Hazard ka pësuar një lëndim në shpinë, vetëm pak ditë pasi u rikthye në fushë në fitoren 2-1 të Real Madridit kundër Elches. Belgu u inkuadrua në lojë në 15 minutat e fundit kundër ...

Investimi 100 milionësh ka dalë super dështim!
Vazhdon periudha e errët për Eden Hazard që tashmë padiskutim është kthyer në një pacient të pashërueshëm dhe te i cili Real Madrid nuk beson më, pasi ka hequr dorë përfundimisht! Investimi i madh prej 100 mln eurosh ka ...
Alsat-M | para 10 ore
Vazhdon periudha e errët për Eden Hazard që tashmë padiskutim është kthyer në një pacient të pashërueshëm dhe te i cili Real Madrid nuk beson më, pasi ka hequr dorë përfundimisht! Investimi i madh prej 100 mln eurosh ka ...

Real Madridi publikon listën e lojtarëve të ftuar për takimin e dytë ndaj Atalantës
Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për takimin e dytë ndaj Atalantës në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e parë mes dy skuadrave kishte përfunduar me fitoren 1-0 të Los Blancos ...
EkonomiaOnline | para 10 ore
Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për takimin e dytë ndaj Atalantës në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e parë mes dy skuadrave kishte përfunduar me fitoren 1-0 të Los Blancos ...

Real Madridi konfirmon lëndimin e Hazardit
Eden Hazard nuk po mund të gjejë formën assesi që nga ardhja në Real Madrid, shkruan . Belgu ka pësuar një lëndim tjetër muskulor, në ndeshjen kthyese që bërë pas lëndimit që kishte më herët. 30 vjeçari ka regjistuar ...
Lajminet | para 11 ore
Eden Hazard nuk po mund të gjejë formën assesi që nga ardhja në Real Madrid, shkruan . Belgu ka pësuar një lëndim tjetër muskulor, në ndeshjen kthyese që bërë pas lëndimit që kishte më herët. 30 vjeçari ka regjistuar ...

Zidane konfirmon mungesën e Hazardit
Zinedine Zidane ka konfirmuar se Eden Hazard ka problem me lëndim menjëherë pas rikthimit që e bëri në fitoren e Real Madridit 2-1 ndaj Elches, shkruan “Marca” përcjell Zeri.info. Ish-futbollisti i Chelseat zyrtarisht ...
Zeri | para 11 ore
Zinedine Zidane ka konfirmuar se Eden Hazard ka problem me lëndim menjëherë pas rikthimit që e bëri në fitoren e Real Madridit 2-1 ndaj Elches, shkruan “Marca” përcjell Zeri.info. Ish-futbollisti i Chelseat zyrtarisht ...

Notat e lojtarëve, Real Madrid 2-1 Elche: Benzema më i miri në fushë
Real Madridi ka fituar ndaj Elches (2-1) në kuadër të javës së 27 të La Ligas. Karim Benzema shënoi dy herë për Real Madridi në këtë ndeshje. Për Elchen golin e vetëm e shënoi Dani Calvo. Francezi me notën 8.5 ishte ...
Telegrafi | 13-Mar-2021 18:35
Real Madridi ka fituar ndaj Elches (2-1) në kuadër të javës së 27 të La Ligas. Karim Benzema shënoi dy herë për Real Madridi në këtë ndeshje. Për Elchen golin e vetëm e shënoi Dani Calvo. Francezi me notën 8.5 ishte ...

Hazard nuk stërvitet, rrezikon paraqitjen ndaj Atalantas
Sipas “Marca”, Hazard nuk ka qenë i pranishëm në stërvitje, të paktën 15 minutat e para kur mediat ishin të lejuara të filmonin, transmeton . Sipas artikullit, belgu rrezikon paraqitjen ndaj Atalantas, por arsyeja nuk ...
Lajminet | para 13 ore
Sipas “Marca”, Hazard nuk ka qenë i pranishëm në stërvitje, të paktën 15 minutat e para kur mediat ishin të lejuara të filmonin, transmeton . Sipas artikullit, belgu rrezikon paraqitjen ndaj Atalantas, por arsyeja nuk ...

Statistikë interesante, Real Madrid nuk ka fituar penallti që nga “El Clasico”
“Los Blancos” kanë fituar me se pakti penallti në La Liga se bashku me Cadiz, Huesca, Elche dhe Osasuna dhe janë vetëm pesë skuadra në top pesë ligat evropiane që kanë pasur me pak: Bordeaux, Burnley, Genoa, Rennes dhe ...
Lajminet | 15-Mar-2021 00:06
“Los Blancos” kanë fituar me se pakti penallti në La Liga se bashku me Cadiz, Huesca, Elche dhe Osasuna dhe janë vetëm pesë skuadra në top pesë ligat evropiane që kanë pasur me pak: Bordeaux, Burnley, Genoa, Rennes dhe ...

Bayern Munich e kërkon me ngulm Valverden – Real Madridi ka dhënë tashmë përgjigjen
Me situatën aktuale ekonomike në kuadër të futbollit shumë pak lojtarë janë të pashitshëm, këtu është rasti me Fede Valverden te Real Madridi. 22-vjeçari është një lojtar të cilin Los Blancos thjesht nuk kanë ndërmend ...
Telegrafi | 13-Mar-2021 15:06
Me situatën aktuale ekonomike në kuadër të futbollit shumë pak lojtarë janë të pashitshëm, këtu është rasti me Fede Valverden te Real Madridi. 22-vjeçari është një lojtar të cilin Los Blancos thjesht nuk kanë ndërmend ...

Real Madridi i kërkon vetëm tre pikë ndaj Elches – formacionet zyrtare
Real Madridi dhe Elche do të takohen në kuadër të javës së 27-të në La Liga. Të dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që fillon në ora 16:15 në stadiumin “Alfredo di Stefano”. Për këtë ...
Telegrafi | 13-Mar-2021 15:05
Real Madridi dhe Elche do të takohen në kuadër të javës së 27-të në La Liga. Të dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që fillon në ora 16:15 në stadiumin “Alfredo di Stefano”. Për këtë ...

Benzema i ka shënuar 77 gola që prej largimit të Ronaldos nga Real Madridi
Karim Benzema e shpëtoi Real Madridin përsëri të shtunën, duke i shënuar dy gola në fitoren me përmbysje 2:1 kundër Elches në La Liga. Me këto dy gola, Benzema e ka rritur në 20 numrin e përgjithshëm të golave në të ...
Gazeta Express | 14-Mar-2021 13:05
Karim Benzema e shpëtoi Real Madridin përsëri të shtunën, duke i shënuar dy gola në fitoren me përmbysje 2:1 kundër Elches në La Liga. Me këto dy gola, Benzema e ka rritur në 20 numrin e përgjithshëm të golave në të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved