Linia 304
Wieliczka Miasto — Dworzec Główny Zachód
MPK Kraków
autobus 304 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 304 (Wieliczka Miasto) ma 19 przystanków rozpoczynając z Dworzec Główny Zachód a kończąc na Wieliczka Miasto.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 304 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wieliczka Miasto (19 przystanków)
Dworzec Główny Zachód
Politechnika
Nowy Kleparz
Plac Inwalidów
Agh / Ur
Muzeum Narodowe
Jubilat
Konopnickiej
Rondo Matecznego
Kamieńskiego
Bieżanowska
Prokocim Szpital
Jerzmanowskiego
Wieliczka Stacja Paliw
Wieliczka Park
Wieliczka Kopalnia Soli
Wieliczka Mediateka
Wieliczka Os. Asnyka
Wieliczka Miasto
FAQ dla 304
O której zaczyna kursować autobus 304?
autobus 304 rozpoczyna kurs o 04:16 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 304?
Autobus 304 kończy kursowanie o 22:53 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 304?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Wieliczka Miasto — Dworzec Główny Zachód? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Wieliczka Miasto — Dworzec Główny Zachód, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 304 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 304 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 304?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 304.
Rozkład jazdy autobus 304
Autobus trasa 304 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:16 - 22:56
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:16 - 22:56 | 10 - 20 |
wt | 04:16 - 22:56 | 10 - 20 |
śr | 04:16 - 22:56 | 10 - 20 |
czw | 04:16 - 22:56 | 10 - 20 |
pt | 04:16 - 22:56 | 10 - 20 |
sob | 04:55 - 22:53 | 20 - 30 |
ndz | 04:55 - 22:53 | 20 - 30 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 304 (rusza z Dworzec Główny Zachód), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 304 (kierunek (Wieliczka Miasto)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 304 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 304 (kierunek: (Wieliczka Miasto)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
304 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 304 to Dworzec Główny Zachód, a ostatni Wieliczka Miasto. 304 (Wieliczka Miasto) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 304 ma 19 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 46 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 304 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 304, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 304 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 304 (Wieliczka Miasto) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 304 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 304 w Kraków
304 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 181 - Pleszów — KujawyPleszów — Kujawy/ Rozkład
- 159 - Cichy Kącik — Os. PiastówCichy Kącik — Os. Piastów/ Rozkład
- 101 - Kopiec Kościuszki — Os. PodwawelskieKopiec Kościuszki — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 173 - Nowy Bieżanów Południe — AzoryNowy Bieżanów Południe — Azory/ Rozkład
- 203 - Skawina — Czerwone Maki P+RSkawina — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 111 - Pleszów — PleszówPleszów — Pleszów/ Rozkład
- 293 - Skawina — Borek FałęckiSkawina — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 109 - Bielany — Cichy KącikBielany — Cichy Kącik/ Rozkład
- 217 - Węgrzce Pętla — Górka Narodowa P+RWęgrzce Pętla — Górka Narodowa P+R/ Rozkład
- 102 - Bielany — Krowodrza Górka P+RBielany — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 235 - Skawina Podbory — Borek FałęckiSkawina Podbory — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 274 - Trąbki P+R — Podgórze SKATrąbki P+R — Podgórze SKA/ Rozkład
- 730 - Bronowice Małe — Modlniczka DworskaBronowice Małe — Modlniczka Dworska/ Rozkład
- 182 - Dworzec Główny Wschód — Os. Na StokuDworzec Główny Wschód — Os. Na Stoku/ Rozkład
- 178 - Mistrzejowice — ŁagiewnikiMistrzejowice — Łagiewniki/ Rozkład
- 234 - Węgrzce Wielkie Pętla — Nowy Bieżanów PołudnieWęgrzce Wielkie Pętla — Nowy Bieżanów Południe/ Rozkład
- 260 - Pielgrzymowice Pętla — Prądnik CzerwonyPielgrzymowice Pętla — Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 609 - Dworzec Główny Wschód — BielanyDworzec Główny Wschód — Bielany/ Rozkład
- 122 - Zesławice — Aleja PrzyjaźniZesławice — Aleja Przyjaźni/ Rozkład
- 153 - Nowy Bieżanów Południe — Bieżanów PotrzaskNowy Bieżanów Południe — Bieżanów Potrzask/ Rozkład