|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
Jako IV liga 2022/2023, grupa: lubuska
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPO�REDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Odra Bytom Odrza�ski |
34 |
79 |
25 |
4 |
5 |
99-46 |
13 |
1 |
3 |
60-22 |
12 |
3 |
2 |
39-24 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Syrena Zb�szynek |
34 |
70 |
22 |
4 |
8 |
99-53 |
12 |
3 |
2 |
58-22 |
10 |
1 |
6 |
41-31 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Polonia S�ubice |
34 |
68 |
20 |
8 |
6 |
81-31 |
10 |
2 |
5 |
39-16 |
10 |
6 |
1 |
42-15 |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
5-1 |
4. |
Odra Nietk�w |
34 |
68 |
21 |
5 |
8 |
79-42 |
14 |
1 |
2 |
48-15 |
7 |
4 |
6 |
31-27 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
1-5 |
5. |
Ilanka Rzepin |
34 |
60 |
18 |
6 |
10 |
97-54 |
10 |
3 |
4 |
50-21 |
8 |
3 |
6 |
47-33 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Lubuszanin Drezdenko |
34 |
55 |
16 |
7 |
11 |
80-47 |
10 |
2 |
5 |
43-23 |
6 |
5 |
6 |
37-24 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
6-3 |
7. |
D�b Przybysz�w |
34 |
55 |
17 |
4 |
13 |
77-65 |
12 |
2 |
3 |
51-29 |
5 |
2 |
10 |
26-36 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
3-6 |
8. |
Czarni �aga� |
34 |
54 |
17 |
3 |
14 |
71-64 |
8 |
3 |
6 |
40-28 |
9 |
0 |
8 |
31-36 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Pogo� �wiebodzin |
34 |
53 |
16 |
5 |
13 |
53-46 |
8 |
3 |
6 |
27-18 |
8 |
2 |
7 |
26-28 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Lechia II Zielona G�ra |
34 |
45 |
13 |
6 |
15 |
75-69 |
7 |
4 |
6 |
44-32 |
6 |
2 |
9 |
31-37 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
34 |
44 |
12 |
8 |
14 |
63-72 |
9 |
3 |
5 |
38-30 |
3 |
5 |
9 |
25-42 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Meprozet Stare Kurowo |
34 |
42 |
12 |
6 |
16 |
57-69 |
9 |
4 |
4 |
40-33 |
3 |
2 |
12 |
17-36 |
|
|
|
|
|
|
13. |
Pogo� Skwierzyna |
34 |
40 |
11 |
7 |
16 |
59-89 |
7 |
4 |
6 |
38-38 |
4 |
3 |
10 |
21-51 |
|
|
|
|
|
|
14. |
Promie� �ary |
34 |
38 |
9 |
11 |
14 |
51-62 |
5 |
7 |
5 |
23-25 |
4 |
4 |
9 |
28-37 |
|
|
|
|
|
|
15. |
Korona Ko�uch�w |
34 |
37 |
10 |
7 |
17 |
49-75 |
6 |
1 |
10 |
23-32 |
4 |
6 |
7 |
26-43 |
|
|
|
|
|
|
16. |
KP Piast I�owa |
34 |
22 |
5 |
7 |
22 |
42-88 |
4 |
3 |
10 |
22-44 |
1 |
4 |
12 |
20-44 |
|
|
|
|
|
|
17. |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
34 |
21 |
5 |
6 |
23 |
40-89 |
1 |
6 |
10 |
20-45 |
4 |
0 |
13 |
20-44 |
|
|
|
|
|
|
18. |
Budowlani Lubsko |
34 |
13 |
3 |
4 |
27 |
33-144 |
2 |
2 |
13 |
17-51 |
1 |
2 |
14 |
16-93 |
|
|
|
|
|
|
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
1 | Odra Bytom Odrza�ski | | 1-2 | 2-2 | 4-2 | 5-0 | 2-1 | 3-4 | 4-5 | 3-1 | 2-1 | 3-2 | 1-0 | 7-1 | 4-1 | 5-0 | 2-0 | 3-0 | 9-0 |
2 | Syrena Zb�szynek | 6-1 | | 0-4 | 2-2 | 1-3 | 1-0 | 3-1 | 3-2 | 1-0 | 3-0 | 3-2 | 3-0 | 8-1 | 3-3 | 5-0 | 2-2 | 5-1 | 9-0 |
3 | Polonia S�ubice | 2-3 | 1-3 | | 2-0 | 0-1 | 3-1 | 2-1 | 2-0 | 1-0 | 4-1 | 1-1 | 0-1 | 5-0 | 0-1 | 2-2 | 3-0 | 3-1 | 8-0 |
4 | Odra Nietk�w | 0-1 | 5-3 | 1-3 | | 4-2 | 1-0 | 3-2 | 5-1 | 3-0 | 4-2 | 1-0 | 0-0 | 2-0 | 1-0 | 1-0 | 2-1 | 7-0 | 8-0 |
5 | Ilanka Rzepin | 0-1 | 0-1 | 2-2 | 1-0 | | 2-2 | 1-0 | 3-1 | 1-2 | 2-3 | 4-4 | 2-0 | 4-1 | 3-2 | 7-0 | 6-1 | 2-1 | 10-0 |
6 | Lubuszanin Drezdenko | 2-3 | 1-0 | 0-1 | 1-2 | 3-3 | | 5-1 | 0-2 | 3-0 | 2-1 | 2-2 | 1-2 | 2-1 | 2-1 | 4-1 | 3-1 | 3-1 | 9-1 |
7 | D�b Przybysz�w | 2-1 | 4-4 | 1-1 | 3-1 | 1-0 | 2-1 | | 5-0 | 4-1 | 3-1 | 2-4 | 3-1 | 6-3 | 2-3 | 3-5 | 4-2 | 2-0 | 4-1 |
8 | Czarni �aga� | 1-1 | 2-1 | 2-3 | 2-1 | 0-4 | 2-4 | 1-1 | | 1-2 | 2-3 | 6-1 | 5-0 | 5-0 | 4-1 | 3-2 | 0-0 | 2-3 | 2-1 |
9 | Pogo� �wiebodzin | 1-2 | 3-1 | 0-0 | 1-2 | 1-1 | 0-1 | 2-1 | 0-1 | | 0-0 | 0-2 | 3-1 | 3-0 | 2-0 | 0-1 | 5-2 | 2-1 | 4-2 |
10 | Lechia II Zielona G�ra | 1-3 | 0-3 | 1-3 | 1-1 | 0-4 | 2-2 | 0-3* | 1-3 | 3-1 | | 6-0 | 5-1 | 1-1 | 4-2 | 2-2 | 4-1 | 6-1 | 7-1 |
11 | Sp�jnia O�no Lubuskie | 2-3 | 3-1 | 1-1 | 2-1 | 1-6 | 1-6 | 3-2 | 2-0 | 2-4 | 4-0 | | 2-0 | 4-0 | 1-1 | 2-3 | 2-2 | 2-0 | 4-0 |
12 | Meprozet Stare Kurowo | 1-1 | 4-3 | 1-3 | 3-6 | 2-1 | 2-2 | 2-2 | 5-0 | 1-3 | 4-1 | 2-0 | | 0-3 | 3-2 | 1-1 | 4-2 | 2-1 | 3-2 |
13 | Pogo� Skwierzyna | 1-4 | 1-5 | 0-3 | 2-3 | 4-3 | 1-1 | 3-0 | 5-2 | 2-2 | 1-3 | 3-1 | 0-6 | | 2-2 | 2-2 | 2-1 | 1-0 | 8-0 |
14 | Promie� �ary | 0-1 | 1-3 | 1-5 | 1-1 | 4-1 | 2-0 | 2-1 | 0-3 | 0-0 | 2-0 | 0-0 | 3-2 | 2-2 | | 2-2 | 1-1 | 1-2 | 1-1 |
15 | Korona Ko�uch�w | 1-2 | 2-3 | 0-0 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 0-1 | 0-3 | 0-1 | 0-4 | 4-2 | 2-0 | 1-2 | 3-1 | | 2-1 | 2-1 | 3-2 |
16 | KP Piast I�owa | 0-6 | 2-3 | 2-0 | 0-0 | 3-8 | 0-6 | 4-0 | 0-3 | 0-3 | 1-4 | 2-0 | 3-1 | 1-1 | 0-1 | 2-2 | | 0-3 | 2-3 |
17 | Celuloza Kostrzyn nad Odr� | 3-3 | 0-2 | 1-5 | 0-3 | 1-5 | 1-1 | 1-4 | 1-4 | 2-4 | 2-2 | 1-2 | 1-1 | 0-1 | 2-2 | 2-1 | 0-3 | | 2-2 |
18 | Budowlani Lubsko | 1-3 | 1-3 | 0-6 | 1-4 | 2-2 | 1-5 | 1-2 | 0-1 | 1-2 | 1-5 | 2-2 | 2-1 | 0-4 | 1-5 | 0-2 | 2-0 | 1-4 | |
Kolejka 1 - 6-7 sierpnia
|
Polonia S�ubice |
2-1 |
D�b Przybysz�w |
7 sierpnia, 15:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
4-1 |
Korona Ko�uch�w |
6 sierpnia, 17:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
4-0 |
Lechia II Zielona G�ra |
6 sierpnia, 15:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
4-2 |
Odra Nietk�w |
6 sierpnia, 17:00 |
Syrena Zb�szynek |
3-2 |
Czarni �aga� |
6 sierpnia, 17:00 |
Budowlani Lubsko |
1-5 |
Promie� �ary |
6 sierpnia, 17:00 |
KP Piast I�owa |
0-3 |
Pogo� �wiebodzin |
6 sierpnia, 17:00 |
Pogo� Skwierzyna |
4-3 |
Ilanka Rzepin |
6 sierpnia, 14:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
1-1 |
Meprozet Stare Kurowo |
6 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 2 - 13-14 sierpnia
|
D�b Przybysz�w |
3-1 |
Meprozet Stare Kurowo |
13 sierpnia, 17:00 |
Ilanka Rzepin |
2-1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
13 sierpnia, 17:00 |
Pogo� �wiebodzin |
3-0 |
Pogo� Skwierzyna |
13 sierpnia, 17:00 |
Promie� �ary |
1-1 |
KP Piast I�owa |
13 sierpnia, 14:00 |
Czarni �aga� |
2-1 |
Budowlani Lubsko |
13 sierpnia, 17:00 |
Odra Nietk�w |
5-3 |
Syrena Zb�szynek |
13 sierpnia, 17:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
1-3 |
Odra Bytom Odrza�ski |
14 sierpnia, 17:00 |
Korona Ko�uch�w |
4-2 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
13 sierpnia, 17:00 |
Polonia S�ubice |
3-1 |
Lubuszanin Drezdenko |
14 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 20-21 sierpnia
|
Lubuszanin Drezdenko |
5-1 |
D�b Przybysz�w |
20 sierpnia, 17:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
1-1 |
Polonia S�ubice |
20 sierpnia, 14:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
5-0 |
Korona Ko�uch�w |
20 sierpnia, 13:00 |
Syrena Zb�szynek |
3-0 |
Lechia II Zielona G�ra |
20 sierpnia, 17:00 |
Budowlani Lubsko |
1-4 |
Odra Nietk�w |
20 sierpnia, 17:00 |
KP Piast I�owa |
0-3 |
Czarni �aga� |
20 sierpnia, 17:00 |
Pogo� Skwierzyna |
2-2 |
Promie� �ary |
20 sierpnia, 17:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
2-4 |
Pogo� �wiebodzin |
20 sierpnia, 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
2-1 |
Ilanka Rzepin |
20 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 4 - 24 sierpnia
|
D�b Przybysz�w |
1-0 |
Ilanka Rzepin |
24 sierpnia, 18:00 |
Pogo� �wiebodzin |
3-1 |
Meprozet Stare Kurowo |
24 sierpnia, 18:00 |
Promie� �ary |
1-2 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
24 sierpnia, 18:00 |
Czarni �aga� |
5-0 |
Pogo� Skwierzyna |
24 sierpnia, 17:00 |
Odra Nietk�w |
2-1 |
KP Piast I�owa |
24 sierpnia, 17:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
7-1 |
Budowlani Lubsko |
24 sierpnia, 17:00 |
Korona Ko�uch�w |
2-3 |
Syrena Zb�szynek |
24 sierpnia, 17:00 |
Polonia S�ubice |
2-3 |
Odra Bytom Odrza�ski |
24 sierpnia, 18:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
2-2 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
24 sierpnia, 18:00 |
Kolejka 5 - 27-28 sierpnia
|
Sp�jnia O�no Lubuskie |
3-2 |
D�b Przybysz�w |
27 sierpnia, 17:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
2-1 |
Lubuszanin Drezdenko |
27 sierpnia, 13:00 |
Syrena Zb�szynek |
0-4 |
Polonia S�ubice |
28 sierpnia, 17:00 |
Budowlani Lubsko |
0-2 |
Korona Ko�uch�w |
27 sierpnia, 16:00 |
KP Piast I�owa |
1-4 |
Lechia II Zielona G�ra |
27 sierpnia, 17:00 |
Pogo� Skwierzyna |
2-3 |
Odra Nietk�w |
27 sierpnia, 17:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
1-4 |
Czarni �aga� |
27 sierpnia, 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
3-2 |
Promie� �ary |
27 sierpnia, 17:00 |
Ilanka Rzepin |
1-2 |
Pogo� �wiebodzin |
27 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 6 - 3-4 wrze�nia
|
D�b Przybysz�w |
4-1 |
Pogo� �wiebodzin |
3 wrze�nia, 17:00 |
Promie� �ary |
4-1 |
Ilanka Rzepin |
3 wrze�nia, 14:00 |
Czarni �aga� |
5-0 |
Meprozet Stare Kurowo |
3 wrze�nia, 17:00 |
Odra Nietk�w |
7-0 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
3 wrze�nia, 17:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
1-1 |
Pogo� Skwierzyna |
4 wrze�nia, 17:00 |
Korona Ko�uch�w |
2-1 |
KP Piast I�owa |
3 wrze�nia, 17:00 |
Polonia S�ubice |
8-0 |
Budowlani Lubsko |
4 wrze�nia, 15:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
1-0 |
Syrena Zb�szynek |
3 wrze�nia, 17:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
3-2 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
3 wrze�nia, 15:00 |
Kolejka 7 - 10-11 wrze�nia
|
Odra Bytom Odrza�ski |
3-4 |
D�b Przybysz�w |
10 wrze�nia, 17:00 |
Syrena Zb�szynek |
3-2 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
10 wrze�nia, 17:00 |
Budowlani Lubsko |
1-5 |
Lubuszanin Drezdenko |
10 wrze�nia, 15:00 |
KP Piast I�owa |
2-0 |
Polonia S�ubice |
10 wrze�nia, 17:00 |
Pogo� Skwierzyna |
2-2 |
Korona Ko�uch�w |
10 wrze�nia, 17:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
2-2 |
Lechia II Zielona G�ra |
10 wrze�nia, 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
3-6 |
Odra Nietk�w |
10 wrze�nia, 14:00 |
Ilanka Rzepin |
3-1 |
Czarni �aga� |
11 wrze�nia, 16:00 |
Pogo� �wiebodzin |
2-0 |
Promie� �ary |
10 wrze�nia, 14:00 |
Kolejka 8 - 17-18 wrze�nia
|
D�b Przybysz�w |
2-3 |
Promie� �ary |
17 wrze�nia, 16:00 |
Czarni �aga� |
1-2 |
Pogo� �wiebodzin |
17 wrze�nia, 16:00 |
Odra Nietk�w |
4-2 |
Ilanka Rzepin |
17 wrze�nia, 16:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
5-1 |
Meprozet Stare Kurowo |
18 wrze�nia, 12:00 |
Korona Ko�uch�w |
2-1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
17 wrze�nia, 16:00 |
Polonia S�ubice |
5-0 |
Pogo� Skwierzyna |
18 wrze�nia, 15:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
3-1 |
KP Piast I�owa |
17 wrze�nia, 14:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
4-0 |
Budowlani Lubsko |
17 wrze�nia, 14:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
1-2 |
Syrena Zb�szynek |
17 wrze�nia, 16:00 |
Kolejka 9 - 24-25 wrze�nia
|
Syrena Zb�szynek |
3-1 |
D�b Przybysz�w |
24 wrze�nia, 14:00 |
Budowlani Lubsko |
1-3 |
Odra Bytom Odrza�ski |
24 wrze�nia, 16:00 |
KP Piast I�owa |
2-0 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
24 wrze�nia, 14:00 |
Pogo� Skwierzyna |
1-1 |
Lubuszanin Drezdenko |
25 wrze�nia, 16:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
1-5 |
Polonia S�ubice |
24 wrze�nia, 11:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1-1 |
Korona Ko�uch�w |
24 wrze�nia, 16:00 |
Ilanka Rzepin |
2-3 |
Lechia II Zielona G�ra |
24 wrze�nia, 16:00 |
Pogo� �wiebodzin |
1-2 |
Odra Nietk�w |
24 wrze�nia, 16:30 |
Promie� �ary |
0-3 |
Czarni �aga� |
24 wrze�nia, 16:00 |
Kolejka 10 - 1-2 pa�dziernika
|
D�b Przybysz�w |
5-0 |
Czarni �aga� |
1 pa�dziernika, 16:00 |
Odra Nietk�w |
1-0 |
Promie� �ary |
1 pa�dziernika, 16:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
3-1 |
Pogo� �wiebodzin |
2 pa�dziernika, 12:00 |
Korona Ko�uch�w |
1-3 |
Ilanka Rzepin |
1 pa�dziernika, 16:00 |
Polonia S�ubice |
0-1 |
Meprozet Stare Kurowo |
2 pa�dziernika, 15:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
3-1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
1 pa�dziernika, 16:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
4-0 |
Pogo� Skwierzyna |
1 pa�dziernika, 16:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
2-0 |
KP Piast I�owa |
1 pa�dziernika, 16:00 |
Syrena Zb�szynek |
9-0 |
Budowlani Lubsko |
1 pa�dziernika, 16:00 |
Kolejka 11 - 8-9 pa�dziernika
|
Budowlani Lubsko |
1-2 |
D�b Przybysz�w |
8 pa�dziernika, 16:00 |
KP Piast I�owa |
2-3 |
Syrena Zb�szynek |
8 pa�dziernika, 16:00 |
Pogo� Skwierzyna |
1-4 |
Odra Bytom Odrza�ski |
8 pa�dziernika, 14:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
1-2 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
8 pa�dziernika, 15:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
2-2 |
Lubuszanin Drezdenko |
8 pa�dziernika, 16:00 |
Ilanka Rzepin |
2-2 |
Polonia S�ubice |
8 pa�dziernika, 16:00 |
Pogo� �wiebodzin |
0-1 |
Korona Ko�uch�w |
8 pa�dziernika, 16:00 |
Promie� �ary |
2-0 |
Lechia II Zielona G�ra |
8 pa�dziernika, 16:00 |
Czarni �aga� |
2-1 |
Odra Nietk�w |
8 pa�dziernika, 16:00 |
Kolejka 12 - 15-16 pa�dziernika
|
D�b Przybysz�w |
3-1 |
Odra Nietk�w |
15 pa�dziernika, 15:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
1-3 |
Czarni �aga� |
16 pa�dziernika, 12:00 |
Korona Ko�uch�w |
3-1 |
Promie� �ary |
15 pa�dziernika, 15:00 |
Polonia S�ubice |
1-0 |
Pogo� �wiebodzin |
15 pa�dziernika, 15:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
3-3 |
Ilanka Rzepin |
15 pa�dziernika, 15:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
2-0 |
Meprozet Stare Kurowo |
15 pa�dziernika, 15:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
3-0 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
15 pa�dziernika, 15:00 |
Syrena Zb�szynek |
8-1 |
Pogo� Skwierzyna |
15 pa�dziernika, 15:00 |
Budowlani Lubsko |
2-0 |
KP Piast I�owa |
15 pa�dziernika, 15:00 |
Kolejka 13 - 22-23 pa�dziernika
|
KP Piast I�owa |
4-0 |
D�b Przybysz�w |
22 pa�dziernika, 15:00 |
Pogo� Skwierzyna |
8-0 |
Budowlani Lubsko |
22 pa�dziernika, 15:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
0-2 |
Syrena Zb�szynek |
22 pa�dziernika, 15:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1-1 |
Odra Bytom Odrza�ski |
22 pa�dziernika, 14:00 |
Ilanka Rzepin |
4-4 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
22 pa�dziernika, 15:00 |
Pogo� �wiebodzin |
0-1 |
Lubuszanin Drezdenko |
22 pa�dziernika, 15:00 |
Promie� �ary |
1-5 |
Polonia S�ubice |
22 pa�dziernika, 15:00 |
Czarni �aga� |
3-2 |
Korona Ko�uch�w |
22 pa�dziernika, 15:00 |
Odra Nietk�w |
4-2 |
Lechia II Zielona G�ra |
22 pa�dziernika, 15:00 |
Kolejka 14 - 29-30 pa�dziernika
|
D�b Przybysz�w |
3-1 |
Lechia II Zielona G�ra |
29 pa�dziernika, 14:00 |
Korona Ko�uch�w |
1-2 |
Odra Nietk�w |
29 pa�dziernika, 15:00 |
Polonia S�ubice |
2-0 |
Czarni �aga� |
29 pa�dziernika, 15:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
2-1 |
Promie� �ary |
29 pa�dziernika, 15:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
2-4 |
Pogo� �wiebodzin |
29 pa�dziernika, 15:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
5-0 |
Ilanka Rzepin |
29 pa�dziernika, 15:00 |
Syrena Zb�szynek |
3-0 |
Meprozet Stare Kurowo |
29 pa�dziernika, 15:00 |
Budowlani Lubsko |
1-4 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
29 pa�dziernika, 15:00 |
KP Piast I�owa |
1-1 |
Pogo� Skwierzyna |
29 pa�dziernika, 15:00 |
Kolejka 15 - 5-6 listopada
|
Pogo� Skwierzyna |
3-0 |
D�b Przybysz�w |
5 listopada, 14:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
0-3 |
KP Piast I�owa |
5 listopada, 14:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
3-2 |
Budowlani Lubsko |
5 listopada, 14:00 |
Ilanka Rzepin |
0-1 |
Syrena Zb�szynek |
5 listopada, 14:00 |
Pogo� �wiebodzin |
1-2 |
Odra Bytom Odrza�ski |
5 listopada, 11:00 |
Promie� �ary |
0-0 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
5 listopada, 14:00 |
Czarni �aga� |
2-4 |
Lubuszanin Drezdenko |
5 listopada, 14:00 |
Odra Nietk�w |
1-3 |
Polonia S�ubice |
5 listopada, 14:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
2-2 |
Korona Ko�uch�w |
6 listopada, 12:00 |
Kolejka 16 - 12-13 listopada
|
D�b Przybysz�w |
3-5 |
Korona Ko�uch�w |
12 listopada, 14:00 |
Polonia S�ubice |
4-1 |
Lechia II Zielona G�ra |
12 listopada, 12:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
1-2 |
Odra Nietk�w |
11 listopada, 14:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
2-0 |
Czarni �aga� |
11 listopada, 13:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
4-1 |
Promie� �ary |
12 listopada, 14:00 |
Syrena Zb�szynek |
1-0 |
Pogo� �wiebodzin |
11 listopada, 13:00 |
Budowlani Lubsko |
2-2 |
Ilanka Rzepin |
12 listopada, 14:00 |
KP Piast I�owa |
3-1 |
Meprozet Stare Kurowo |
12 listopada, 14:00 |
Pogo� Skwierzyna |
1-0 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
12 listopada, 14:00 |
Kolejka 17 - 19-20 listopada
|
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
1-4 |
D�b Przybysz�w |
19 listopada, 14:30 |
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpocz�� si� z 30-minutowym op�nieniem z powodu sp�nienia s�dzi�w |
Meprozet Stare Kurowo |
0-3 |
Pogo� Skwierzyna |
4 marca, 14:00 |
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwo�any z powodu z�ego stanu boiska |
Ilanka Rzepin |
6-1 |
KP Piast I�owa |
19 listopada, 13:00 |
Pogo� �wiebodzin |
4-2 |
Budowlani Lubsko |
19 listopada, 13:00 |
Promie� �ary |
1-3 |
Syrena Zb�szynek |
19 listopada, 13:00 |
Czarni �aga� |
1-1 |
Odra Bytom Odrza�ski |
19 listopada, 13:00 |
Odra Nietk�w |
1-0 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
19 listopada, 13:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
2-2 |
Lubuszanin Drezdenko |
20 listopada, 12:00 |
Korona Ko�uch�w |
0-0 |
Polonia S�ubice |
19 listopada, 13:00 |
Kolejka 18 - 11-12 marca
|
D�b Przybysz�w |
1-1 |
Polonia S�ubice |
19 kwietnia, 17:30 |
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwo�any z powodu z�ego stanu boiska |
Korona Ko�uch�w |
1-4 |
Lubuszanin Drezdenko |
19 kwietnia, 17:30 |
w pierwotnym terminie (11 marca, 13:00) odwo�any z powodu z�ego stanu boiska |
Lechia II Zielona G�ra |
6-0 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
12 marca, 15:00 |
na bocznym boisku |
Odra Nietk�w |
0-1 |
Odra Bytom Odrza�ski |
19 kwietnia, 17:30 |
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwo�any z powodu z�ego stanu boiska |
Czarni �aga� |
2-1 |
Syrena Zb�szynek |
19 kwietnia, 17:30 |
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwo�any z powodu z�ego stanu boiska |
Promie� �ary |
1-1 |
Budowlani Lubsko |
19 kwietnia, 17:30 |
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwo�any z powodu z�ego stanu boiska |
Pogo� �wiebodzin |
5-2 |
KP Piast I�owa |
31 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwo�any z powodu z�ego stanu boiska / w drugim terminie (19 kwietnia, 17:30) odwo�any z powodu z�ego stanu boiska |
Ilanka Rzepin |
4-1 |
Pogo� Skwierzyna |
11 marca, 13:00 |
w S�ubicach |
Meprozet Stare Kurowo |
2-1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
19 kwietnia, 17:30 |
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwo�any z powodu z�ego stanu boiska |
Kolejka 19 - 18-19 marca
|
Meprozet Stare Kurowo |
2-2 |
D�b Przybysz�w |
18 marca, 15:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
1-5 |
Ilanka Rzepin |
18 marca, 15:00 |
Pogo� Skwierzyna |
2-2 |
Pogo� �wiebodzin |
18 marca, 15:00 |
KP Piast I�owa |
0-1 |
Promie� �ary |
18 marca, 15:00 |
Budowlani Lubsko |
0-1 |
Czarni �aga� |
18 marca, 14:00 |
Syrena Zb�szynek |
2-2 |
Odra Nietk�w |
18 marca, 15:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
2-1 |
Lechia II Zielona G�ra |
19 marca, 12:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
2-3 |
Korona Ko�uch�w |
18 marca, 15:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
0-1 |
Polonia S�ubice |
18 marca, 16:00 |
Kolejka 20 - 25-26 marca
|
D�b Przybysz�w |
2-1 |
Lubuszanin Drezdenko |
25 marca, 16:00 |
Polonia S�ubice |
1-1 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
25 marca, 15:00 |
Korona Ko�uch�w |
1-2 |
Odra Bytom Odrza�ski |
25 marca, 13:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
0-3 |
Syrena Zb�szynek |
25 marca, 16:00 |
Odra Nietk�w |
8-0 |
Budowlani Lubsko |
25 marca, 15:00 |
Czarni �aga� |
0-0 |
KP Piast I�owa |
25 marca, 15:00 |
Promie� �ary |
2-2 |
Pogo� Skwierzyna |
25 marca, 15:00 |
Pogo� �wiebodzin |
2-1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
25 marca, 15:00 |
Ilanka Rzepin |
2-0 |
Meprozet Stare Kurowo |
25 marca, 15:00 |
Kolejka 21 - 1-2 kwietnia
|
Ilanka Rzepin |
1-0 |
D�b Przybysz�w |
1 kwietnia, 16:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1-3 |
Pogo� �wiebodzin |
1 kwietnia, 15:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
2-2 |
Promie� �ary |
1 kwietnia, 15:00 |
Pogo� Skwierzyna |
5-2 |
Czarni �aga� |
1 kwietnia, 17:00 |
KP Piast I�owa |
0-0 |
Odra Nietk�w |
1 kwietnia, 16:00 |
Budowlani Lubsko |
1-5 |
Lechia II Zielona G�ra |
1 kwietnia, 14:00 |
Syrena Zb�szynek |
5-0 |
Korona Ko�uch�w |
1 kwietnia, 15:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
2-2 |
Polonia S�ubice |
1 kwietnia, 14:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
1-6 |
Lubuszanin Drezdenko |
1 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 22 - 8 kwietnia
|
D�b Przybysz�w |
2-4 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
8 kwietnia, 12:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
2-3 |
Odra Bytom Odrza�ski |
8 kwietnia, 15:00 |
Polonia S�ubice |
1-3 |
Syrena Zb�szynek |
8 kwietnia, 15:00 |
Korona Ko�uch�w |
3-2 |
Budowlani Lubsko |
8 kwietnia, 12:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
4-1 |
KP Piast I�owa |
8 kwietnia, 12:30 |
Odra Nietk�w |
2-0 |
Pogo� Skwierzyna |
8 kwietnia, 16:00 |
Czarni �aga� |
2-3 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
8 kwietnia, 15:00 |
Promie� �ary |
3-2 |
Meprozet Stare Kurowo |
8 kwietnia, 15:00 |
Pogo� �wiebodzin |
1-1 |
Ilanka Rzepin |
8 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 23 - 15-16 kwietnia
|
Sp�jnia O�no Lubuskie |
2-3 |
Odra Bytom Odrza�ski |
15 kwietnia, 15:00 |
Pogo� �wiebodzin |
2-1 |
D�b Przybysz�w |
15 kwietnia, 15:00 |
Ilanka Rzepin |
3-2 |
Promie� �ary |
15 kwietnia, 16:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
5-0 |
Czarni �aga� |
15 kwietnia, 16:30 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
0-3 |
Odra Nietk�w |
15 kwietnia, 15:00 |
Pogo� Skwierzyna |
1-3 |
Lechia II Zielona G�ra |
15 kwietnia, 17:00 |
KP Piast I�owa |
2-2 |
Korona Ko�uch�w |
15 kwietnia, 17:00 |
Budowlani Lubsko |
0-6 |
Polonia S�ubice |
15 kwietnia, 14:00 |
Syrena Zb�szynek |
1-0 |
Lubuszanin Drezdenko |
15 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 24 - 22-23 kwietnia
|
D�b Przybysz�w |
2-1 |
Odra Bytom Odrza�ski |
22 kwietnia, 16:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
3-1 |
Syrena Zb�szynek |
22 kwietnia, 17:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
9-1 |
Budowlani Lubsko |
22 kwietnia, 14:00 |
Polonia S�ubice |
3-0 |
KP Piast I�owa |
23 kwietnia, 15:00 |
Korona Ko�uch�w |
1-2 |
Pogo� Skwierzyna |
22 kwietnia, 16:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
6-1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
23 kwietnia, 12:00 |
Odra Nietk�w |
0-0 |
Meprozet Stare Kurowo |
22 kwietnia, 16:00 |
Czarni �aga� |
0-4 |
Ilanka Rzepin |
22 kwietnia, 16:00 |
Promie� �ary |
0-0 |
Pogo� �wiebodzin |
22 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 25 - 29-30 kwietnia
|
Promie� �ary |
2-1 |
D�b Przybysz�w |
28 kwietnia, 18:00 |
Pogo� �wiebodzin |
0-1 |
Czarni �aga� |
29 kwietnia, 16:00 |
Ilanka Rzepin |
1-0 |
Odra Nietk�w |
29 kwietnia, 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
4-1 |
Lechia II Zielona G�ra |
29 kwietnia, 16:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
2-1 |
Korona Ko�uch�w |
29 kwietnia, 16:00 |
Pogo� Skwierzyna |
0-3 |
Polonia S�ubice |
29 kwietnia, 18:00 |
KP Piast I�owa |
0-6 |
Lubuszanin Drezdenko |
29 kwietnia, 13:00 |
Budowlani Lubsko |
2-2 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
29 kwietnia, 15:00 |
Syrena Zb�szynek |
6-1 |
Odra Bytom Odrza�ski |
30 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 26 - 3 maja
|
D�b Przybysz�w |
4-4 |
Syrena Zb�szynek |
3 maja, 16:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
9-0 |
Budowlani Lubsko |
3 maja, 16:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
2-2 |
KP Piast I�owa |
3 maja, 16:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
2-1 |
Pogo� Skwierzyna |
3 maja, 16:00 |
Polonia S�ubice |
3-1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
3 maja, 18:00 |
Korona Ko�uch�w |
2-0 |
Meprozet Stare Kurowo |
3 maja, 13:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
0-4 |
Ilanka Rzepin |
3 maja, 12:00 |
Odra Nietk�w |
3-0 |
Pogo� �wiebodzin |
3 maja, 16:00 |
Czarni �aga� |
4-1 |
Promie� �ary |
3 maja, 16:00 |
Kolejka 27 - 6-7 maja
|
Czarni �aga� |
1-1 |
D�b Przybysz�w |
6 maja, 16:00 |
Promie� �ary |
1-1 |
Odra Nietk�w |
6 maja, 17:00 |
Pogo� �wiebodzin |
0-0 |
Lechia II Zielona G�ra |
6 maja, 16:00 |
Ilanka Rzepin |
7-0 |
Korona Ko�uch�w |
6 maja, 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1-3 |
Polonia S�ubice |
6 maja, 16:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
1-1 |
Lubuszanin Drezdenko |
6 maja, 17:00 |
Pogo� Skwierzyna |
3-1 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
6 maja, 18:00 |
KP Piast I�owa |
0-6 |
Odra Bytom Odrza�ski |
6 maja, 16:00 |
Budowlani Lubsko |
1-3 |
Syrena Zb�szynek |
6 maja, 14:00 |
Kolejka 28 - 13-14 maja
|
D�b Przybysz�w |
4-1 |
Budowlani Lubsko |
13 maja, 16:00 |
Syrena Zb�szynek |
2-2 |
KP Piast I�owa |
13 maja, 17:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
7-1 |
Pogo� Skwierzyna |
13 maja, 14:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
2-0 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
13 maja, 16:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
1-2 |
Meprozet Stare Kurowo |
13 maja, 17:00 |
Polonia S�ubice |
0-1 |
Ilanka Rzepin |
13 maja, 16:00 |
Korona Ko�uch�w |
0-1 |
Pogo� �wiebodzin |
12 maja, 18:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
4-2 |
Promie� �ary |
14 maja, 12:00 |
Odra Nietk�w |
5-1 |
Czarni �aga� |
13 maja, 16:00 |
Kolejka 29 - 20-21 maja
|
Odra Nietk�w |
3-2 |
D�b Przybysz�w |
20 maja, 16:00 |
Czarni �aga� |
2-3 |
Lechia II Zielona G�ra |
20 maja, 16:00 |
Promie� �ary |
2-2 |
Korona Ko�uch�w |
20 maja, 17:00 |
Pogo� �wiebodzin |
0-0 |
Polonia S�ubice |
20 maja, 16:00 |
Ilanka Rzepin |
2-2 |
Lubuszanin Drezdenko |
21 maja, 14:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
2-0 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
20 maja, 16:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
3-3 |
Odra Bytom Odrza�ski |
21 maja, 16:00 |
Pogo� Skwierzyna |
1-5 |
Syrena Zb�szynek |
20 maja, 18:00 |
KP Piast I�owa |
2-3 |
Budowlani Lubsko |
20 maja, 16:00 |
Kolejka 30 - 24 maja
|
D�b Przybysz�w |
4-2 |
KP Piast I�owa |
24 maja, 18:00 |
Budowlani Lubsko |
0-4 |
Pogo� Skwierzyna |
24 maja, 17:00 |
Syrena Zb�szynek |
5-1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
24 maja, 17:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
1-0 |
Meprozet Stare Kurowo |
24 maja, 18:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
1-6 |
Ilanka Rzepin |
24 maja, 18:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
3-0 |
Pogo� �wiebodzin |
24 maja, 18:00 |
Polonia S�ubice |
0-1 |
Promie� �ary |
24 maja, 17:00 |
Korona Ko�uch�w |
0-3 |
Czarni �aga� |
24 maja, 17:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
1-1 |
Odra Nietk�w |
24 maja, 18:00 |
Kolejka 31 - 27-28 maja
|
Lechia II Zielona G�ra |
0-3 |
D�b Przybysz�w |
28 maja, 12:00 |
(wo) |
na boisku 2-2 |
Odra Nietk�w |
1-0 |
Korona Ko�uch�w |
27 maja, 14:00 |
Czarni �aga� |
2-3 |
Polonia S�ubice |
27 maja, 17:00 |
Promie� �ary |
2-0 |
Lubuszanin Drezdenko |
28 maja, 17:00 |
Pogo� �wiebodzin |
0-2 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
27 maja, 15:00 |
Ilanka Rzepin |
0-1 |
Odra Bytom Odrza�ski |
27 maja, 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
4-3 |
Syrena Zb�szynek |
27 maja, 17:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
2-2 |
Budowlani Lubsko |
27 maja, 17:00 |
Pogo� Skwierzyna |
2-1 |
KP Piast I�owa |
27 maja, 18:00 |
Kolejka 32 - 3-4 czerwca
|
D�b Przybysz�w |
6-3 |
Pogo� Skwierzyna |
3 czerwca, 17:00 |
KP Piast I�owa |
0-3 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
3 czerwca, 17:00 |
Budowlani Lubsko |
2-1 |
Meprozet Stare Kurowo |
3 czerwca, 15:00 |
Syrena Zb�szynek |
1-3 |
Ilanka Rzepin |
3 czerwca, 17:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
3-1 |
Pogo� �wiebodzin |
3 czerwca, 17:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
1-1 |
Promie� �ary |
3 czerwca, 14:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
0-2 |
Czarni �aga� |
4 czerwca, 17:00 |
Polonia S�ubice |
2-0 |
Odra Nietk�w |
4 czerwca, 17:00 |
Korona Ko�uch�w |
0-4 |
Lechia II Zielona G�ra |
4 czerwca, 17:00 |
Kolejka 33 - 10-11 czerwca
|
Korona Ko�uch�w |
0-1 |
D�b Przybysz�w |
10 czerwca, 17:00 |
Lechia II Zielona G�ra |
1-3 |
Polonia S�ubice |
10 czerwca, 15:00 |
Odra Nietk�w |
1-0 |
Lubuszanin Drezdenko |
8 czerwca, 17:30 |
Czarni �aga� |
6-1 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
11 czerwca, 15:00 |
Promie� �ary |
0-1 |
Odra Bytom Odrza�ski |
10 czerwca, 17:00 |
Pogo� �wiebodzin |
3-1 |
Syrena Zb�szynek |
10 czerwca, 17:00 |
Ilanka Rzepin |
10-0 |
Budowlani Lubsko |
10 czerwca, 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
4-2 |
KP Piast I�owa |
10 czerwca, 14:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
0-1 |
Pogo� Skwierzyna |
10 czerwca, 17:00 |
Kolejka 34 - 17-18 czerwca
|
D�b Przybysz�w |
2-0 |
Celuloza Kostrzyn nad Odr� |
17 czerwca, 17:00 |
Pogo� Skwierzyna |
0-6 |
Meprozet Stare Kurowo |
17 czerwca, 17:00 |
KP Piast I�owa |
3-8 |
Ilanka Rzepin |
17 czerwca, 17:00 |
Budowlani Lubsko |
1-2 |
Pogo� �wiebodzin |
17 czerwca, 17:00 |
Syrena Zb�szynek |
3-3 |
Promie� �ary |
17 czerwca, 17:00 |
Odra Bytom Odrza�ski |
4-5 |
Czarni �aga� |
17 czerwca, 17:00 |
Sp�jnia O�no Lubuskie |
2-1 |
Odra Nietk�w |
17 czerwca, 17:00 |
Lubuszanin Drezdenko |
2-1 |
Lechia II Zielona G�ra |
17 czerwca, 17:00 |
Polonia S�ubice |
2-2 |
Korona Ko�uch�w |
17 czerwca, 17:00 |
Autor: Bart�omiej Wrzesi�ski
|
|
|