ch4

PERSHKRIMI

Një njeri përdor aftësitë e tij luftuese për të sjellë paratë e pista në Indi, të cilat janë fshehur në banka jashtë shtetit.

PERSHKRIMI

Një Afro-Amerikan viziton familjen misterioze të të dashurës së tij.

PERSHKRIMI

Në Kaliforni, Zack zotëron “Breakingtime Billiards”, një dyqan që shet tavolina bilardoje dhe furnizime për lojra në dhomë. Ai punon me të dashurën e tij Jennifer; shitësja seksi Tara; instaluese e …

PERSHKRIMI

Klarke lufton për të mbajtur paqen pas përhapjes së fjalës të zbulimit të Jaha-s.

Përshkrimi

Zejnepi me nënë e gjejnë vetën në një fshat të përhumbur pas një aksidenti me makinë që përpiqen çmos të bëjnë për ta gjetur babain pasi zhduket.

Përshkrimi

Gjatë luftës së dytë botërore, një grup prej 28 ushtarësh, në Rusinë e vitit 1941 mundohen të ndalojnë të vetëm një mësymje gjermane drejt Moskës. Edhe pse me municione të pakëta do mundohen trimërisht deri në fund të mbrojnë atdheun.

PERSHKRIMI

Gjate nje operacioni per kapjen e trafikantit me te madh te droges ne Azi,afati i skuadres antidroge do t’i vendosi ata kunder njeri-tjetrit.

PERSHKRIMI

Duke kaluar pushimet në një resort me familjen e saj, Francis "Bejbi" Hausman bie në dashuri me instruktorin e kërcimit të kampit, Xhoni Kastëll.

Përshkrimi

4 fëmijë udhëtojnë përmes një gardërobe për në tokën e Narnias dhe mësojnë se si të dalin nga ajo me anë të ndihmës së një luani mistik.

Përshkrimi

Për shkak të një çrregullimi gjenetik, bibliotekari bukurosh Henry DeTamble vullnetarisht zvarritet nëpër kohë, duke u shfaqur në momente të ndryshme në jetën e artistes bukuroshe Clare Abshire, e cila është dashuria e tij e vërtetë.

Përshkrimi

Ky triler i spiunazhit fillon më 1997, ndërsa disa lajme tronditëse mbërrijnë në veshët e agjentëve sekretë të Mosadit Rejçëll dhe Stefan në lidhje me ish-kolegun e tyre Dejvid. Që të tre janë lavdëruar prej vitesh nga atdheu i tyre për shkak të një misioni që ndërmorën në vitin 1966, kur treshja gjurmoi kriminelin e luftës Vogëll në Berlinin Lindor.

Përshkrimi

Gruaja e një çifti të ri sjell në shtëpi një kuti antike, por ajo nuk e di që brenda kësaj kutie është mbyllur shpirti i Abraham Ezrës.

PERSHKRIMI

Fotografja e re Nadja ndihmon nënën e saj me fitimet prej punës në një revistë. Në një diskotekë ajo njihet me Dariusin dhe marrëdhënia e tyre më pas është shumë pasionante...

PERSHKRIMI

Pas X-Korp, një tjetër prodhues armatimesh, merret nën kontroll nga një virus Sajber, dhe një grup të mbijetuarish luftojnë për të mbrojtur e shpëtuar racën njerëzore nga zhdukja e nga kontrolli total i Sajborgëve.

PERSHKRIMI

Një mjeshtër i arteve marciale dyshon aftësitë që ka, teksa një sfidues do të marrë vendin e tij.

PERSHKRIMI

Samueli është një tip festash që punon në bregdetin e Marsejës. Një mëngjes, një grua i paraqitet duke pretenduar se fëmija që ajo mban në krahë është i tiji. Ajo largohet në një taksi duke i lënë fëmijën në krahë. Ai duke u përpjekur ta kapë shkon në Londër ku gjen punë dhe e rrit Glorian i vetëm.

PERSHKRIMI

Një film i animuar i vendosur në Paris në vitin 1910 ku një përbindësh dashurohet me një këngëtare të re dhe të bukur...

Përshkrimi

Një ish-misionar i krishterë, i cili ka specializuar për të hedhur poshtë fenomenet fetare, heton një qytet të vogël që duket se vuanë nga 10 plagët biblike.

Përshkrimi

Në Bridgend, një qytet në Uells po ndodhin një numër i madh vetëvrasjesh të rinjsh. Sara dhe babai i saj Deiv zhvendosen në qytet ku Sara dashurohet me Xhejmin, një prej adoleshentëve. Ky fenomen do i përfshijë të gjithë

PERSHKRIMI

Historia e një njeriu që jetoi, qeshi dhe dashuroi si çdokush në këtë botë. Deri kur një ditë, një tragjedi e tmerrshme i erdhi në familje. I shtyrë nga dëshira për hakmarrje, asgjë nuk do e ndalojë. As fakti që është i verbër.

PERSHKRIMI

KUJDES! FILMI KA SKENA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! "Poshtë Gojës së Saj" : Një lidhje romantike dhe e nxehtë seksualisht do të lindi papritur mes dy vajzave pasi njihen në një lokal...

PERSHKRIMI

Në lindjen e largët, Aleks O'Konell, djali i luftëtarëve të njohur të mumjeve Rik dhe Evi O'Konell, zbulon mumjen e Perandorit të Çinit, një qenie që ndryshon formë i mallkuar nga një shtrigë shekuj më parë.

PERSHKRIMI

Brendoni është një 15 vjeçar që ëndërron të ketë një palë Air Xhordans. Sapo ai arrin të marrë një palë, një tip në lagje ia vjedh, duke e detyruar Brendonin dhe shokët e tij të ndërmarrin një mision të rrezikshëm në Oakland për t'i rimarrë mbrapsht.

PERSHKRIMI

Një doktoreshë paguan një eskortë që të joshë burrin e saj, pasi ajo dyshon që ky i fundit po e tradhton atë. Kjo gjë lind shumë probleme, të cilat rrezikojnë familjen e doktoreshës.

 
Copyright © 2015 ch4