Results - The Cherry Red Records Combined Counties Football League

Results

Saturday 26 November 2022

Division One

15:00
AFC Aldermaston
1 - 4 Full time
Cove
15:00
Bedfont
2 - 3 Full time
Langley
15:00
Eversley & California
1 - 1 Full time
Brook House
15:00
FC Deportivo Galicia
2 - 1 Full time
London Samurai Rovers
15:00
Penn & Tylers Green
2 - 0 Full time
Molesey
15:00
Rayners Lane
3 - 1 Full time
Berks County
15:00
Sandhurst Town
4 - 2 Full time
CB Hounslow United
15:00
Spartans Youth
0 - 3 Full time
Bagshot
15:00
Woodley United
0 - 1 Full time
Hillingdon Borough

Premier Division South

15:00
AFC Croydon Athletic
3 - 0 Full time
Tadley Calleva
15:00
Alton
2 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Camberley Town
1 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Cobham
2 - 2 Full time
Balham
15:00
Colliers Wood United
1 - 4 Full time
Abbey Rangers
15:00
Fleet Town
0 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Horley Town
1 - 2 Full time
Guildford City
15:00
Jersey Bulls
1 - 2 Full time
Badshot Lea
15:00
Knaphill
2 - 1 Full time
Redhill
15:00
Sheerwater
2 - 3 Full time
Farnham Town

Premier Division North

15:00
Ascot United
2 - 1 Full time
London Lions
15:00
Chalfont St Peter
2 - 1 Full time
Oxhey Jets
15:00
Flackwell Heath
0 - 3 Full time
Reading City
15:00
Hilltop
P - P
Broadfields United
15:00
North Greenford United
3 - 2 Full time
Edgware & Kingsbury
15:00
Spelthorne Sports
1 - 2 Full time
Egham Town
15:00
Wallingford & Crowmarsh
3 - 1 Full time
Burnham
15:00
Wembley
0 - 2 Full time
Harefield United
15:00
Windsor
3 - 0 Full time
Virginia Water
15:00
Wokingham & Emmbrook
2 - 0 Full time
Holyport

Thursday 24 November 2022

Tony Ford U18 Division West

19:45
Colliers Wood United (West)
2 - 1 Full time
Westside

Surrey Premier Cup 22-23 - 1st Round

19:45
Redhill U23
P - P
Westside

Wednesday 23 November 2022

Surrey Senior Cup 22-23 - 1st Round

19:45
Balham
P - P
Spelthorne Sports
19:30
Banstead Athletic
P - P
Woking

Middlesex Premier Cup 22-23 - 2nd Round

19:45
British Airways
P - P
FC Deportivo Galicia

Tuesday 22 November 2022

Premier Division North

19:45
Ascot United
7 - 1 Full time
Hilltop
19:30
Oxhey Jets
0 - 4 Full time
London Lions

Division One

19:45
Bedfont
P - P
Sandhurst Town

John Bennett Development Division

19:45
Spelthorne Sports
3 - 5 Full time
Molesey

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 22-23 - 2nd Round

19:45
Bagshot
0 - 6 Full time
Westside

Middlesex Premier Cup 22-23 - 2nd Round

19:30
Brook House
P - P
Spartans Youth
19:45
CB Hounslow United
1 - 2 Full time
Park View

Grant McLellan Youth Cup 22-23 - 1st Round

19:45
CB Hounslow United U18
1 - 6 Full time
Wembley U18

Surrey Senior Cup 22-23 - 1st Round

19:45
Chipstead
1 - 2 Full time
Redhill
19:45
Cobham
2 - 0 Full time
Ashford Town (Middx)
19:45
Raynes Park Vale
2 - 1 Full time
Alfold

Berks & Bucks Senior Cup 22-23 - 2nd Round

19:45
Flackwell Heath
P - P
Buckingham Athletic

Surrey Premier Cup 22-23 - 1st Round

19:45
Molesey
1 - 2 Full time
Godalming Town

Middlesex Senior Cup 22-23 - 2nd Round

19:45
North Greenford United
P - P
Hendon

Aldershot Senior Cup 22-23 - 1st Round

19:45
Westfield
7 - 0 Full time
Camberley Town

Monday 21 November 2022

Tony Ford U18 Division East

19:45
AFC Whyteleafe
0 - 3 Full time
Glebe

Tony Ford U18 Division West

19:45
Manorcroft United
3 - 1 Full time
Reading City

Grant McLellan Youth Cup 22-23 - 1st Round

19:45
AFC Croydon Athletic U18
0 - 4 Full time
Jersey Bulls U18

Saturday 19 November 2022

Premier Division South

15:00
Abbey Rangers
5 - 0 Full time
Sheerwater
15:00
Badshot Lea
6 - 1 Full time
AFC Croydon Athletic
15:00
Balham
5 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Banstead Athletic
1 - 0 Full time
Fleet Town
15:00
Cobham
2 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Farnham Town
1 - 2 Full time
Tadley Calleva
15:00
Guildford City
0 - 2 Full time
Alton
15:00
Horley Town
2 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Jersey Bulls
0 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Redhill
1 - 3 Full time
Raynes Park Vale

Division One

15:00
Bagshot
2 - 1 Full time
Penn & Tylers Green
15:00
Berks County
3 - 1 Full time
Rising Ballers Kensington
15:00
British Airways
2 - 0 Full time
Woodley United
Att. 46
Brook House
3 - 1 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
CB Hounslow United
2 - 3 Full time
AFC Aldermaston
15:00
Cove
3 - 2 Full time
Rayners Lane
15:00
Hillingdon Borough
2 - 5 Full time
Langley
15:00
Molesey
0 - 2 Full time
Eversley & California
15:00
Spartans Youth
2 - 1 Full time
Bedfont
15:00
Westside
1 - 0 Full time
London Samurai Rovers

Premier Division North

15:00
Broadfields United
5 - 1 Full time
Windsor
15:00
Burnham
0 - 0 Full time
Flackwell Heath
15:00
Egham Town
5 - 0 Full time
Chalfont St Peter
15:00
Harefield United
1 - 0 Full time
Oxhey Jets
15:00
Holyport
2 - 0 Full time
Wallingford & Crowmarsh
13:30
London Lions
1 - 1 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Reading City
6 - 2 Full time
Wokingham & Emmbrook
15:00
Virginia Water
1 - 2 Full time
Ascot United
15:00
Wembley
3 - 1 Full time
North Greenford United

London Senior Cup 22-23 - 1st Round

15:00
Metropolitan Police
4 - 0 Full time
Hilltop

Wednesday 16 November 2022

Division One

19:45
Langley
1 - 3 Full time
Spartans Youth

Tuesday 15 November 2022

Division One

19:45
FC Deportivo Galicia
8 - 0 Full time
AFC Aldermaston

Premier Division South

19:45
Raynes Park Vale
1 - 0 Full time
Colliers Wood United

Russell Cotes Cup 22-23 - 1st Round

19:30
AFC Stoneham
4 - 1 Full time
Fleet Town

Southern Combination Challenge Cup 22-23 - 1st Round

19:45
Abbey Rangers
4 - 4 Full time
Sutton Common Rovers
Sutton Common Rovers win 8 - 9 on penalties.

Surrey Premier Cup 22-23 - 1st Round

19:45
Ash United
P - P
Bagshot

Aldershot Senior Cup 22-23 - 1st Round

19:45
Badshot Lea
9 - 0 Full time
Sheerwater
19:45
Frimley Green
P - P
Fleet Spurs
19:45
Hartley Wintney
2 - 2 Full time
Alton
Alton win 4 - 5 on penalties.

Middlesex Premier Cup 22-23 - 2nd Round

19:45
Rayners Lane
3 - 0 Full time
Rising Ballers Kensington

Monday 14 November 2022

Tony Ford U18 Division East

19:45
Metropolitan Police
1 - 2 Full time
Cranleigh
19:45
Redhill
2 - 3 Full time
AFC Whyteleafe

Saturday 12 November 2022

Division One

15:00
AFC Aldermaston
0 - 2 Full time
Westside
15:00
Cove
1 - 3 Full time
Rising Ballers Kensington
15:00
Eversley & California
1 - 1 Full time
Spartans Youth
15:00
FC Deportivo Galicia
5 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Langley
4 - 2 Full time
Woodley United
15:00
London Samurai Rovers
1 - 3 Full time
Molesey
15:00
Penn & Tylers Green
3 - 0 Full time
Berks County
15:00
Rayners Lane
5 - 0 Full time
Bagshot
15:00
Sandhurst Town
2 - 1 Full time
British Airways

Premier Division South

14:00
Camberley Town
2 - 0 Full time
Badshot Lea
15:00
Farnham Town
4 - 0 Full time
Banstead Athletic
15:00
Frimley Green
0 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Redhill
5 - 2 Full time
Cobham
15:00
Sheerwater
0 - 4 Full time
Horley Town
15:00
Tadley Calleva
1 - 0 Full time
Alton

Premier Division North

15:00
Flackwell Heath
2 - 1 Full time
Wembley
15:00
Hilltop
3 - 0 Full time
Virginia Water
15:00
Reading City
3 - 1 Full time
Burnham
15:00
Wokingham & Emmbrook
3 - 1 Full time
Spelthorne Sports

The ISUZU FA Vase 22-23 - 2nd Round

15:00
Biggleswade United
3 - 0 Full time
London Lions
15:00
Broadbridge Heath
0 - 3 Full time
Ascot United
15:00
Chessington & Hook United
0 - 3 Full time
Harefield United
15:00
Colliers Wood United
0 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Egham Town
2 - 1 Full time
Abbey Rangers
15:00
Erith Town
2 - 1 Full time
Guildford City
13:30
Fisher
1 - 2 Full time
Jersey Bulls
19:45
Montpelier Villa
0 - 7 Full time
Holyport
15:00
North Greenford United
3 - 2 Full time
AFC Whyteleafe
15:00
Peacehaven & Telscombe
3 - 1 Full time
Bedfont
15:00
Wallingford & Crowmarsh
1 - 4 Full time
Little Common
15:00
Whittlesey Athletic
1 - 0 Full time
Oxhey Jets

Thursday 10 November 2022

Tony Ford U18 Division West

19:45
Corinthian Casuals
5 - 2 Full time
CB Hounslow United

Tony Ford U18 Division East

19:45
Cranleigh
1 - 3 Full time
Balham
19:45
Raynes Park Vale
0 - 1 Full time
Colliers Wood United (East)

Wednesday 9 November 2022

John Bennett Development Division

19:45
Sutton Common Rovers
3 - 0 Full time
Frimley Green

Tuesday 8 November 2022

Premier Division North

19:45
Broadfields United
1 - 4 Full time
Edgware & Kingsbury
19:45
Oxhey Jets
3 - 1 Full time
Wokingham & Emmbrook

Surrey Senior Cup 22-23 - Preliminary Round

19:45
Abbey Rangers
1 - 2 Full time
Lingfield

Surrey Senior Cup 22-23 - 1st Round

19:45
Badshot Lea
0 - 3 Full time
Walton & Hersham

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 22-23 - 1st Round

19:45
Brook House
P - P
CB Hounslow United

Southern Combination Challenge Cup 22-23 - 1st Round

19:30
Sheerwater
1 - 3 Full time
Virginia Water

Saturday 5 November 2022

Premier Division South

15:00
Alton
0 - 5 Full time
Abbey Rangers
15:00
Balham
2 - 1 Full time
Tadley Calleva
15:00
Camberley Town
0 - 4 Full time
Jersey Bulls
15:00
Cobham
1 - 3 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Colliers Wood United
10 - 0 Full time
Sheerwater
15:00
Fleet Town
2 - 4 Full time
Redhill
15:00
Frimley Green
1 - 5 Full time
AFC Croydon Athletic
15:00
Guildford City
1 - 2 Full time
Banstead Athletic
15:00
Knaphill
A - A
Farnham Town

Premier Division North

15:00
Ascot United
2 - 1 Full time
Burnham
15:00
Broadfields United
3 - 2 Full time
Harefield United
15:00
Edgware & Kingsbury
2 - 0 Full time
Windsor
15:00
London Lions
1 - 3 Full time
Hilltop
15:00
Spelthorne Sports
1 - 2 Full time
Chalfont St Peter
15:00
Virginia Water
0 - 3 Full time
Reading City
15:00
Wallingford & Crowmarsh
1 - 2 Full time
Flackwell Heath
15:00
Wembley
3 - 1 Full time
Holyport
15:00
Wokingham & Emmbrook
1 - 6 Full time
Egham Town

Division One

15:00
Berks County
4 - 1 Full time
Bagshot
15:00
British Airways
5 - 1 Full time
Rayners Lane
15:00
CB Hounslow United
1 - 1 Full time
Rising Ballers Kensington
15:00
Cove
1 - 4 Full time
Bedfont
15:00
Molesey
2 - 3 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Spartans Youth
3 - 1 Full time
Woodley United

Wednesday 2 November 2022

Tony Ford U18 Division West

19:45
Ashford Town (Middx)
1 - 3 Full time
CB Hounslow United
19:45
Kingstonian
9 - 0 Full time
Bedfont

Berks & Bucks Senior Cup 22-23 - 1st Round

19:45
AFC Aldermaston
2 - 5 Full time
Shrivenham

Tuesday 1 November 2022

Premier Division North

19:45
Windsor
0 - 5 Full time
Reading City

Surrey Senior Cup 22-23 - 1st Round

19:45
AFC Croydon Athletic
1 - 2 Full time
Virginia Water
19:45
Camberley Town
2 - 1 Full time
Farnham Town

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 22-23 - 2nd Round

19:45
Abbey Rangers
7 - 3 Full time
Sandhurst Town
19:45
Bedfont
2 - 1 Full time
Redhill
19:45
Chalfont St Peter
0 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Frimley Green
1 - 6 Full time
London Lions
19:45
Holyport
4 - 1 Full time
Hillingdon Borough
19:45
Knaphill
0 - 0 Full time
Badshot Lea
Knaphill win 5 - 4 on penalties.
19:45
Spartans Youth
P - P
Colliers Wood United

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 22-23 - 1st Round

19:45
Brook House
1 - 5 Full time
Jersey Bulls
19:45
FC Deportivo Glaicia
1 - 5 Full time
Ascot United

Middlesex Charity Cup 22-23 - 1st Round

19:45
CB Hounslow United
0 - 0 Full time
Rayners Lane
CB Hounslow United win 5 - 4 on penalties.

Latest news

Isuzu FA Vase -
General Isuzu FA Vase -

3rd Round Draw

Farnham Town FC
General Farnham Town FC

Farnham seek new manager

Planning Approval for Cobham
General Planning Approval for Cobham

Work due to start in January

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe